€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 09:47 |  

Free Wifi

Beste Prijs

İstanbul’da aileniz ile birlikte bir daire kiralayın

Konaklayacağınız yere gelir gelmez, bir an önce aileniz ile birlikte güzel anlar yaşamak istersiniz. Kendinizi tamamen evinizde hissetmeniz için TownHouse İstanbul çocuklu aileler için birkaç ekstra imkânlar sunmaktadır. Çünkü, rahat bir tatil için, huzur ve konfor çok önemlidir. Konaklamanız esnasında TownHouse İstanbul, mümkün olduğunca hem ebeveyn hemde çocukların mutlu olmalarını dikkate almaktadır.

Çocuklara uygun daireler
Bütün dairelerimiz, çocukları dikkate alınarak hazırlanmıştır. İstek üzerine çocuklar için ekstra ücretsiz (çocuk) yatakları ve çocuk sandalyeleri mevcuttur. Akşam geç saatlerde çocuğunuz için bir ihtiyacınız mı var veya dışarıya çıkmadan önce çocuğunuz için bir kahvaltı mı istiyorsunuz? Bu isteklerinizi bize zamanında bildirin ve rahat bir konaklama için gerekli ayarlamalar yapılacaktır.

Eğlenceli şehir gezisi
İstanbul, çocuklarınız ile şehir gezisi esnasında birçok keşiflerde bulunabileceğiniz bir şehirdir. İstanbul’da, çocuklar ile birlikte güzel bir şehir gezisi yapmak için tüm malzemeler mevcuttur. Örneğin, Avrupanın en büyük akvaryumu, (kapalı) eğlence parkları ve çocuklara uygun restoranlar bu şehirde fazlasıyla mevcuttur. TownHouse İstanbul şehir gezilerini biraz farklı ve biraz daha hoş hale getirmektedir. İster bebek veya ana okulu yaşında, ister ilkokul yaşlarında veya ergenlik çağında olan çocuklar için bile mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Bütün yaş grupları için olan faaliyetler konusunda, siz ve aileniz için en iyi yönlendirmeler yapılacaktır. 

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin