€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 10:38 |  

Free Wifi

Beste Prijs

Eşiniz ile birlikte İstanbul’da bir daire kiralayın

Kim Paris’in aşklar şehri olduğunu düşünüyorsa yanılıyor. İstanbul’da çok özel ve romantik bir şehirdir. Boğaz kenarında sayısız romantik yerleri ile veya örneğin motorlu araçların yasak olduğu adalarda payton ile gezi yapmaktan büyük zevk alacaksınız. Romantik İstanbul’da ‘binbir geceleri’ yaşamak, sevgiliniz ile birlikte harika bir haftasonu geçirmek bu şehirde mümkündür. Size iki tavsiyemiz olacaktır:

Tavsiye 1: Güzel bir daire tutun
Her ne kadar zamanınızın büyük bir kısmını dairenizde değil, şehir içinde geçirecek olsanız da, bir şehir gezintisi ayarladığınızda iyi ve huzurlu bir dairenizin olması önemlidir. Romantik bir haftasonu mu yaşamak istiyorsunuz? Bu durumda ağız tadıyla kalabileceğiniz bir dairede konaklamak, misafirperver ve her isteğinize kulak veren bir personelin hemen yanıbaşınızda olması siz ve sevgilinizin unutulmayacak bir zaman geçirmesi için gereklidir.

Tavsiye 2: en romantik yerler konusunda tavsiye alın
Peki, milyonlarca insanın yaşadığı bu şehirde, romantik yerler nerelerdedirler? Ve programınıza nasıl bir yön vereceksiniz? Tabiiki, “top on” da bulunan ve internette de bulunabilecek şirin kafeler, Boğaz manzaralı ‘çatı üstü’ romantik restoranlar vardır… Fakat bize göre, İstanbul’da iki kişilik romantik bir haftasonu için size ‘sizin isteklerinize göre’ en uygun yerler konusunda tavsiyeler vermek daha caziptir. Çünkü sadece her ikinizinde sevebileceği yerleri tavsiye ederek, en unutulmaz anları yaşayabileceksiniz.

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin