€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 11:45 |  

Free Wifi

Beste Prijs

Arkadaşlarınızla birlikte İstanbul’da bir daire kiralayın

İstanbul’da yaşam sadece gündüz değil, aksam ve gece de devam ediyor. Burada dışarıda eğlenmek muhteşem ve farklıdır. Birçok modern kulüp ve barlar bulabilirsiniz. İster boğaz manzaralı ve ister şehir manzaralı bir bara gitmeyi tercih edin. TownHouse İstanbul size, arkadaşlarınız ile birlikte unutulmayacak anıları yaşatmak için tavsiye ve yönlendirmeleri yapacaktır. 

İstanbul’da gece eğlendikten sonra bulacağınız huzur
Biz, TownHouse İstanbul  olarak, İstanbul’da geçirdiğiniz bir akşam sonrası, bir gün sonrası için enerjinizi tekrar toplamanız için ne kadar huzur ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliriz. Salon dinlenme köşesinde veya verandada kahvenizi yudumlarken, arkadaşlarınız ile sohbete devam edeceksiniz. Veya modern şekilde tasarlanmış dairenize çekilip kendinizle baş başa kalacaksınız.

Arkadaşlarınızla birlikte avantajlı konaklama
TownHouse İstanbul da kişi başı değil de, daire başı ödediğiniz için konaklama masraflarında önemli ölçüde tasarruf elde ediyorsunuz. Bu kesinlikle dikkate alınması gerekir. Bu şekilde, başka hoş şeyler için daha fazla para harcama imkânı bulacaksınız. TownHouse İstanbul, size dostça bir ücret karşılığında yüksek kalite sunuyor. 

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin