€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 09:38 |  

Free Wifi

Beste Prijs

Dışarıda yemek yemek veya eğlenmek

Istanbul 17 milyon nüfuslu bir metropol. Avrupa’nın ve Asya’nın buluştuğu bir kent. 10.000 restoranı olan bir şehir. Zengin yemek kültürü olan, belirgin lezzetleri olan, nefis kokularla dolu ve parlak renkleri olan bir şehir. Bunun için Istanbul günümüzün gastronomi başkentidir.

Istanbul’un en iyi restoranı? Biz size tavsiyede bulunmaktan mutlu oluruz
Ototantik Türk yemekleri konseptlerini veya modern Batı’nın konseptini mi tercih ediyorsunuz? Yada lüks Boğaz manzaralı ‘çatı üstü’ restoranı mı istersiniz? Yada hızlı, modern ve ucuz fast casual konsepti olan bir restoran mı arıyorsunuz? TownHouse Istanbul size en iyi önerileri verir. Sadece zevklerin ve renklerin tartışılmaması gerektiği için değil. Misafirlerimize yemek konusunda da Istanbul’un en iyi yönünü göstermek istiyoruz. Bizce daha lezzetli ve daha ucuz yemek yeme imkânınız varken, sadece turistlerin gittiği restoranlara gitmeniz yazık olur.

Istanbul yaşam dolu, gündüz ama tabiiki akşamları ve geceleride
Dışarıda eğlenmek Istanbul’da mükemmel ve çeşitlidir. Modern bir kulüp, 2500 kişi ağarlayabilen modern bir diskotek veya belirli bir müzik tarzı olan bir barı mı tercih ediyorsunuz? TownHouse Istanbul size en iyi mekânlar, en güzel iç tasarımlar ve en iyi (canlı) müzik konusunda bilgi verir! Otantik Türk müzikleri ile Türk akşamlarından mı hoşlanırsınız? Veya kontağa geçmek istediğiniz belirli insanların geldiği hoş bir bara mı gitmek istersiniz? Biz size en iyi tüyoları veririz.

Güzel bir yemek mi yemek yoksa dışarı mı çıkmak? TownHouse’ın konumu mükemmel
Turistlerin çoğunluğu Sultan Ahmet ve civarında konaklanıyor. Şehrin eski bölgesinde bir semt. Fakat çoğu eğlence mekânları Haliç’in karşısında, Boğaz’ın sahillerinde ve TownHouse Istanbul’un bulunduğu Avrupa semtinde bulunuyorlar.

En iyi baklavayı biz sunarız
Baklava tipik bir Türk tatlısıdır. Konaklamanız süresince TownHouse Istanbul size en iyi baklavayı sunar.

Istanbul seyahatinizde en iyi mutfakların tadını mı çıkarmak istiyorsunuz? Yada istediğiniz gibi eğlenmek mi istiyorsunuz? O zaman TownHouse Istanbul’da şimdirezervasyon yaptırın.
 

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin