€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 11:28 |  

Free Wifi

Beste Prijs

Neden TownHouse Istanbul?

1. Bir süre için Istanbul’da kalmak istiyorsun. Fakat herşeyin kısa süreli konaklamaya göre ayarlanmış standart bir otelde değil. Ayrıca bir apartman dairesi her zaman en kolay ve en iyi çözüm olmuyor. Onun için TownHouse Istanbul’a gelin. Çünkü biz otel odasının ve bir apartman dairesinin avantajlarını bir araya getirdik.

2. Sadece turistik yerlere ilgi duyan ‘standart turist’ değilsiniz, şehrin ve yörenin tadını çıkarmak istiyorsunuz. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorsunuz, Istanbullularin yemek yediği restoranlara gitmek istiyorsunuz. Kısacası: sadece şehrin bilinen yerlerini gezmek istemiyorsunuz, şehrin genel anlamda tanınmamış, ama Istanbulu Istanbul yapan yerleride gezmek, tadına bakmak ve şehri içinize çekmek istiyorsunuz .

3. Istanbul’u aileniz ve arkadaşlarınız ile ziyaret ediyorsunuz ve beraber vakit geçirmek istiyorsunuz. Nitekim beraber olmak çok daha keyifli. TownHouse Istanbul’da 3 odalı apartman daireleri rezerve edebilirsiniz. Fiyatımız kişi başi degil, gece başı, daire başıdır. 

4. Otellerden bıkmış olabilirsiniz. Herşeye ekstra fiyat istiyorlar. ‘Minibar’dan bir kutu kola için € 2,50 ödüyorsunuz ve köşedeki süpermarkette 30 kuruşluk bir şişe su için € 1,50. Bazılarında Wİ-Fİ için bile ödemek zorundasınız! TownHouse Istanbul’da çoğu hizmet ücretsizdir. Ve diğer hizmetler için turist fiyatı ödemiyorsunuz. Köşedeki süpermarkette yerlilerin ödediği fiyatı ödüyorsunuz. TownHouse Istanbul’un bulunduğu semtte çok süpermarket vardır. 

5. Evinizdeki rahatlığı arıyorsunuz ve ayrıca size ‘hizmet edilmesini‘ istiyorsunuz.

Sizde apartman dairesinin rahatlığından ve bir otelin hizmetleri ve tesislerinden faydalanmak istiyorsanız TownHouse Istanbul’da rezervasyon yapın.

 

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin