€1.00 = TRY | $1.00 = TRY

NL  DE  TU  EN  | Local time: 11:40 |  

Free Wifi

Beste Prijs

Alış veriş yapmak

Istanbul dünyanın en iyi alış veriş şehirlerinden biridir. 1500 yıldan fazla alış verış yapanlar için olağanüstü bir şehir olması tabiiki boşuna değildir. Şehirin tarihi bölümü sizi sınırsız gezinmelere ve çarşıların küçük ve dar sokaklarında alış veriş yapmaya davet ediyor. Ayrıca Istanbul sanat, antika, moda, tasarım ve lezzet ile ilgili seçkin dükkanlarıyla da adeta çekiyor sizi.

TownHouse Istanbul: alış veriş metropolinde özel kılavuzunuz
Istanbul’da  sayısız alış veriş sokakları ile ortalama 150 alış veriş merkezi vardır. Istanbul’da alış veriş yapmak her türlü çeşitte mümkün. Pazarda ucuzluk peşindemisiniz, pahalı markalar mı almak istiyorsunuz veya güzel butikler mi arıyorsunuz… Sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarına özel size tavsiyelerde bulunmak bizi mutlu eder. Böylece her gün sizin o anki isteklerinize bağlı en güzel dükkanları, mağazaları ve alış veriş rotaları bulabilirsiniz.

En iyi alış veriş merkezleri: TownHouse Istanbul’a yakın
TownHouse Istanbul’un bulunduğu semt şehrin en modern bölgesindedir. Burda 5 km içerisinde en lüks ve en modern alış veriş merkezlerini bulabilirsiniz. Sizde Istanbul’da gönlünüze göre alış veriş yapmak istermisiniz? O zaman şimdi TownHouse Istanbul’da rezervasyon yapın.

Istanbul’daki mağazaların çalışma saatleri
Istanbul’daki mağazalar genellikle haftanın yedi günü açıktır. Sabah saat 10’dan aksam 22’ye kadar.

Açılış Eylem

- sadece açıldı
- Nisan ve Mayıs aylarında geçerli
- Full = dolu, hızlı yapın
Daha fazla bilgi edinin


Merkezi konum

Buradan İstanbul 'un kalbine yakın olan merkezi konumumuza bakın.

Daha fazla bilgi edinin